Gallery - en to sl_SI translation catalogue (78 entries)

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: See images &raquo;
sl_SI: Poglej slike &raquo;

en: Galleries
sl_SI: Galerije

en: Gallery
sl_SI: Galerija

en: Add New Gallery
sl_SI: Dodaj novo Galerijo

en: Edit Gallery
sl_SI: Uredi Galerijo

en: New Gallery
sl_SI: Nova Galerija

en: View Gallery
sl_SI: Pregled Galerije

en: No Gallery found
sl_SI: Galerija ni bila najdena

en: Gallery Shortcode
sl_SI: Kratka koda do galerije

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Date
sl_SI: Datum

en: Settings are saved
sl_SI: Nastavitve so shranjene

en: Gallery Settings
sl_SI: Nastavitve galerije

en: Go PRO
sl_SI: Pojdi na PRO

en: Please enable JavaScript to use the option to renew images.
sl_SI: Prosimo omogoči Javascript za uporabo funkcije osvežitve slik.

en: Number of images in the row
sl_SI: Število slik v vrsti

en: Image size
sl_SI: Velikost slike

en: WordPress will create a new thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
sl_SI: WordPress bo ustvaril novo predolgedno sliko z danimi dimenzijami pri naslednjem nalaganju nove slike.

en: Update images for gallery
sl_SI: Osveži slike galerije

en: Display a full size image in the lightbox
sl_SI: Prikaži sliko polne velikosti v lightbox-u

en: Crop position
sl_SI: Pozicija za obrez

en: Horizontal
sl_SI: Horizontalno

en: Vertical
sl_SI: Vertikalno

en: If you upgrade to Pro version all your settings and galleries will be saved.
sl_SI: V primeru posodobitve na PRO verzijo se bodo vse nastavitve in galerije ohranile.

en: Start Your Trial
sl_SI: Začni svoje preizkusno obdobje

en: or
sl_SI: ali

en: Learn More
sl_SI: Preberi več

en: Turn off the checkbox, if you want to display text just in a lightbox
sl_SI: Odkljukaj kvadratek, če želiš da se tekst prikaže le v lightbox-u

en: Images with border
sl_SI: Slike z okvirjem

en: Border width in px, just numbers
sl_SI: Širina okvirja v pikslih (le številčno)

en: Select a border color
sl_SI: Izberi barvo okvirja

en: Sort images
sl_SI: Preuredi slike

en: Random
sl_SI: Naključno

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
sl_SI: ASC (naraščujoče - 1, 2, 3; a, b, c)

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
sl_SI: DESC (padajoče  - 3, 2, 1; c, b, a)

en: Start slideshow
sl_SI: Začni projekcijo

en: Slideshow interval
sl_SI: Interval projekcije slik

en: Use single lightbox for multiple galleries on one page
sl_SI: Uporabi lightbox enkratno za vse galerije na strani

en: Display the Back link
sl_SI: Prikaži povratni link

en: Display the Back link in the shortcode
sl_SI: Prikaži povratni link v kratki kodi

en: The Back link text
sl_SI: Besedilo povezave na povratek na galerijo

en: The Back link URL
sl_SI: Povezava, na kateri se nahajajo galerije

en: Gallery page (Page with Gallery Template)
sl_SI: Galerija (Stran z uporabljeno predlogo "Gallery Template")

en: (Full URL to custom page)
sl_SI: (Polni URL za uporabo na strani)

en: The Read More link text
sl_SI: Tekst v "Read More" gumbu

en: Add gallery to the search
sl_SI: Dodaj galerijo k iskalniku

en: Using
sl_SI: Se uporablja

en: powered by
sl_SI: gnano z

en: Activate
sl_SI: Aktivirani moduli

en: Use pagination for images
sl_SI: Uporabi oštevilčenje strani za slike

en: per page
sl_SI: na stran

en: Lightbox background
sl_SI: Lightbox ozadje

en: Background transparency (from 0 to 1)
sl_SI: Prosojnost ozadja

en: Select a background color
sl_SI: Izberi barvo ozadja

en: The lightbox helper
sl_SI: Lightbox pomočnik

en: Do not use
sl_SI: Ne uporabljaj

en: Button helper
sl_SI: Pomočnik za gumb

en: Thumbnail helper
sl_SI: Pomočnik za prikazno sliko

en: Display Like buttons in the lightbox
sl_SI: Prikaži gumb "Like" tudi v lightbox-u

en: Slug for gallery item
sl_SI: Ključ za galerijski vnos

en: for any structure of permalinks except the default structure
sl_SI: za katerokoli strukturo trajnih povezav, z izjemo privzete strukture

en: Title for lightbox button
sl_SI: Naziv za lightbox gumb

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Updating images...
sl_SI: Posodabljam slike...

en: Error.
sl_SI: Napaka.

en: Sorry, nothing found.
sl_SI: Žal ni zadetkov

en: Image
sl_SI: Slika

en: Download high resolution image
sl_SI: Prenesi sliko visoke resolucije

en: Image size not defined
sl_SI: Velikost slike ni podana

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please, manually reload image.
sl_SI: Posodobiti je možno le PNG, JPEG, GIF, WPMP ali XBM tipe datotek. Za vse ostale prosimo, da posodobiš slike ročno.

en: Image size changes not defined
sl_SI: Spremembe velikosti slike niso podane

en: Invalid path
sl_SI: Napačna pot

en: Alt tag
sl_SI: Alt oznaka

en: This setting is available in Pro version
sl_SI: Ta nastavitev je dostopna v Pro verziji
