Gallery - en to nl_NL translation catalogue (76 entries)

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: See images &raquo;
nl_NL: Foto's bekijken &raquo;

en: Galleries
nl_NL: Galerijen

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Add New Gallery
nl_NL: Nieuwe Galerij toevoegen

en: Edit Gallery
nl_NL: Galerij bewerken

en: New Gallery
nl_NL: Nieuwe Galerij

en: View Gallery
nl_NL: Galerij bekijken

en: No Gallery found
nl_NL: Geen Galerij gevonden

en: Gallery Shortcode
nl_NL: Galerij Shortcode

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Title
nl_NL: Titel

en: Author
nl_NL: Autheur

en: Date
nl_NL: Datum

en: Settings are saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Gallery Settings
nl_NL: Galerij Instellingen

en: Go PRO
nl_NL: Ga PRO

en: Please enable JavaScript to use the option to renew images.
nl_NL:  Javascript dient geactiveerd te zijn, om gebruik te maken van de optie om foto's te vernieuwen.

en: Number of images in the row
nl_NL: Aantal foto's op een rij

en: Image size
nl_NL: Foto afmeting

en: WordPress will create a new thumbnail with the specified dimensions when you upload a new photo.
nl_NL: WordPress zal een nieuw voorbeeld maken, met de opgegeven afmetingen, als er een nieuwe foto wordt geupload.

en: Update images for gallery
nl_NL: Foto's voor galerij bijwerken

en: Display a full size image in the lightbox
nl_NL: Geef volledige grootte weer, voor lightbox

en: Crop position
nl_NL: Positie bijsnijden

en: center
nl_NL: midden

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: If you upgrade to Pro version all your settings and galleries will be saved.
nl_NL: Als je naar de Pro versie overstapt, zullen alle instellingen en galerijen bewaard blijven.

en: Start Your Trial
nl_NL: Start Uw proefversie

en: or
nl_NL: of

en: Learn More
nl_NL: Kom meer te weten

en: Turn off the checkbox, if you want to display text just in a lightbox
nl_NL: Schakel het vinkje uit, als je de tekst alleen wilt weergeven in de lightbox

en: Images with border
nl_NL: Foto's met rand

en: Border width in px, just numbers
nl_NL: Randbreedte in px, alleen nummers

en: Select a border color
nl_NL: Selecteer een randkleur

en: Sort images
nl_NL: Sorteer foto's

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: ASC (ascending order from lowest to highest values - 1, 2, 3; a, b, c)
nl_NL: ASC (oplopend van laagste naar hoogste waarde - 1, 2, 3; a, b, c)

en: DESC (descending order from highest to lowest values - 3, 2, 1; c, b, a)
nl_NL: DESC (aflopend van hoogste naar laagste waarde - 3, 2, 1; c, b, a)

en: Start slideshow
nl_NL: Start diavoorstelling

en: Slideshow interval
nl_NL: Diavoorstelling interval

en: Use single lightbox for multiple galleries on one page
nl_NL: Gebruik 1 lightbox voor meerdere galerijen op 1 pagina

en: Display the Back link
nl_NL: Toon de Terug link

en: Display the Back link in the shortcode
nl_NL: Toon de Terug link in de shortcode

en: The Back link text
nl_NL: De Terug link tekst

en: The Back link URL
nl_NL: De Terug link URL

en: Gallery page (Page with Gallery Template)
nl_NL: Galerij pagina (pagina met galerij template)

en: (Full URL to custom page)
nl_NL: (Volledige URL naar aangepaste pagina)

en: The Read More link text
nl_NL: De 'Lees Meer' link tekst

en: Add gallery to the search
nl_NL: Galerij, aan zoeken, toevoegen

en: Using
nl_NL: Gebruik

en: Activate
nl_NL: Activeren

en: Use pagination for images
nl_NL: Gebruik paginering voor foto's

en: per page
nl_NL: per pagina

en: Lightbox background
nl_NL: Lightbox achtergrond

en: Background transparency (from 0 to 1)
nl_NL: Achtergrond transparantie (van 0 tot 1)

en: Select a background color
nl_NL: Selecteer een achtergrondkleur

en: The lightbox helper
nl_NL: De lightbox helper

en: Do not use
nl_NL: Niet gebruiken

en: Button helper
nl_NL: Knop helper

en: Display Like buttons in the lightbox
nl_NL: Geef 'Vind ik leuk' knoppen weer, in de lightbox

en: Slug for gallery item
nl_NL: Slug voor galerij-item

en: for any structure of permalinks except the default structure
nl_NL: voor elke structuur van permalink, behalve de standaard structuur

en: Title for lightbox button
nl_NL: Titel voor lightbox knop

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen Opslaan

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Updating images...
nl_NL: Bijwerken foto's...

en: Error.
nl_NL: Fout.

en: Sorry, nothing found.
nl_NL: Sorry, niets gevonden.

en: Image
nl_NL: Foto

en: Download high resolution image
nl_NL: Download hoge-resolutie foto

en: Image size not defined
nl_NL: Afmetingen van foto, niet gedefinieerd

en: We can update only PNG, JPEG, GIF, WPMP or XBM filetype. For other, please, manually reload image.
nl_NL: We kunnen alleen de volgende bestandstypen bijwerken: PNG, JPG, GIF, WPMP of XBM (Voor overige, aub handmatig herladen).

en: Image size changes not defined
nl_NL: Wijzigingen van foto afmetingen, niet gedefinieerd

en: Invalid path
nl_NL: Ongeldig pad

en: This setting is available in Pro version
nl_NL: Deze instelling is alleen beschikbaar in de Pro versie
