Gallery - en to es_ES translation catalogue (21 entries)

en: Gallery Settings
es_ES: Configuracion de la Galeria

en: See images &raquo;
es_ES: Ver imagens &raquo;

en: Galleries
es_ES: Galerias

en: Gallery
es_ES: Galeria

en: Add New Gallery
es_ES: Agregar una Galeria nueva

en: Edit Gallery
es_ES: Editar Galeria

en: New Gallery
es_ES: Galeria nueva

en: View Gallery
es_ES: Ver Galeria

en: No Gallery found
es_ES: Ninguna galeria encontrada

en: Gallery Shortcode
es_ES: Codigo corto de Galeria

en: Sorry, nothing found.
es_ES: Disculpe, nada fue encontrado.

en: Title
es_ES: Título

en: Author
es_ES: Autor

en: Date
es_ES: Fecha

en: Settings
es_ES: Configuraciones

en: Support
es_ES: Soporte

en: Updating images...
es_ES: Actualizando imagenes

en: Error.
es_ES: Error

en: Image size not defined
es_ES: Tanaño de imagen no definida

en: Invalid path
es_ES: Ruta incorrecta.

en: Random
es_ES: Aleatório
